BELIEVE IN THE LOVE AND SPIRIT OF THE CHURCH

INFO

vormselwerking
2019-2020

NEXT EVENTS
25/FEB
29/FEB

Easter Prayers

Sunday, February 29 at 19:00

GROEP 1

 

zaterdag 19 september om 13u30                                  
Sint-Pieter in de bandenkerk

 

 

rij 1: Allewaert Owen               

rij 2: Catry Seppe              

rij 3: De Schuyter Niels          

rij 5: Demaecker Ina

rij 6: Denys Lyana

rij 7: Dermul Janson

rij 8: Deschoenmaeker Elisabeth

rij 9: Desrumaux Olivia

rij 10: Devidt Yasmine

rij 11: D'Haenens Romy

rij 12: Engels Louis

rij 13a: Giusti Milo

rij 13b: Giusti Lili

rij 14: Goegebeur Fay

rij 15: Goethals Squanto

rij 16: Herssens Fay

rij 17: Huys- Van Deynse Febe

rij 18: Lamote Robbe

                          

 

GROEP 3

 

zondag 20 september om 9u30                                  
Sint-Jozefkerk

 

rij 1: Ansaelens Rhune

rij 2: Buyse Maxime

rij 4: Carette  Noor

rij 5: Cleenwerck Thomas

rij 6: De Groote Liam

rij 7: De Kestelier Seppe

rij 8: De Leener Jasper

rij 9: De Roeck Lennert

rij 10: De Spiegeleer Chloé

rij 11: Debaene Lukas

rij 12: Debruyne Yentl 

rij 13: Demeulemeester Oskar

rij 14: Deyne Xander

rij 15: Gebacz Nikola

rij 16: Gilden Micah

rij 17: Himpe Andrew

rij 18: Keirens Steffi

rij 19a: Laforce Febe

rij 19b: Laforce Nils

GROEP 2

 

zaterdag 19 september om 15u                                  
Sint-Pieter in de bandenkerk

 

 

rij 1: Lampo Filip 

rij 2: Maenhoudt Eowyn

rij 3: Masyn Cédric

rij 4: Slock Gilles

rij 5: Soete Finn

rij 6: Van Belle Janne

rij 7: Van De Vyvere Bente

rij 8: Van den Braembussche Jules

rij 9: Van den Broeck Joyce

rij 10: Van Dycke Jessé
rij 11a: Van Neste Rune

rij 11b: Van Neste Thibe

rij 12: Vancoppenolle Timo

rij 13: Vanloo Filip Junior

rij 14: Vansteenkiste Pieter

rij 15: Vantieghem Alisa

rij 16: Vercruyssen Jenna

rij 17: Verheire Mauro

rij 18: Vermeire Warre

rij 19: Willems Mir

GROEP 4

 

zondag 20 september om 11u                                  
Sint-Jozefkerk

 

rij 1: Lagast Luna

rij 2a: Lambrecht Emma

rij 2b: Lambrecht Louise

rij 3: Lamote Ruth

rij 4: Lavens Fara

rij 5: Lips Akina

rij 6: Maus Dylan

rij 7: Mbonimpa  Anderson

rij 8: Pirnay Margaux

rij 9: Snauwaert  Hayley

rij 10: Soens Amaya

rij 11: van der Wulp Mathias

rij 12: Vande Ghinste Tuur

rij 13a: Vandewalle Arne

rij 13b: Vandewalle Anouk

rij 14: Vandromme Sander

rij 15: Vanhecke Jonah

rij 16: Verbrugge Mathis

rij 17: Vereecken Thomas

rij 18: Masca Pacheco Luis

PASTORALE EENHEID EFFETA
BRUGGE 

Ronsaardbekestraat 53
8000 Brugge

info@effeta.be

0468/14 20 37

INSCHRIJVEN VOOR ONZE NIEUWSBRIEF
  • Facebook Social Icon

De Pastorale Eenheid Effeta respecteert ten volle uw privacy.
Lees onze Privacyverklaring.

© 2020 VZW  Pastorale Eenheid Effeta Brugge

O.N.  0717-980-835